" Chęć stania się kimś innym jest marnotrawstwem osoby, którą jesteś - Marylin Monroe "

Na dobre i na złe

Jak inspirować, jak pisać o interesujących i ważnych dla nas i przyrody sprawach? Jak poznawać nowe marki i produkty? Jak odkrywać nowe miejsca, jak pokazywać kolejnych ciekawych ludzi? Jak zachować cząstkę siebie, być wiernym idei? Jak to wszystko robić, kiedy świat oczekuje jedynie kolorowych obrazków i tysięcy subskrybentów.

Motywacja spadała w ostatnim kwartale. Po cichu, bez świadków, wiara w sens prowadzenia tej strony nikła. Potem pojawił się znak sygnał, który nastawił mnie na właściwe tory.

Na ostatnim ognisku kolega z pracy powiedział, że mam świetną stronę, piękną wizualnie i mądrą tekstowo.

Potem popatrzyłem w statystki www poszczególnych postów… i poczytność liczona jest w setkach, także w tysiącach.

Zasiadłem do poczty i przeczytałem ostatnie wiadomości od czytelników. Były miłe słowa z Albanii, kilka z Polski. Ostatni e-mail napełnił moje serce wiarą i nadał sens dalszej pracy portalu:

Uszanowanie, streściłeś Beniową lepiej niż Wikipedia z PWN-em, brakuje słów uznania za foty. Widać, że spacerujesz w pięknych miejscach, z innych relacji widać, że z Ciebie karabinczykowy killer… podziękowania i pozdrowienia, Maciek

W ostatnich dniach wpłynęła też informacja, że sprawdzony w bojach, producent outdoorowych butów rozważa długoterminową współpracę. Powoli dołączają inni producenci, którzy byli ze mną od początku portalu.

Dziękuję Wam za to, że jesteście, za każde dobre słowo, każdy lajk i subskrypcję. 2021 – to może być dobry rok, rok spełniania marzeń!

Panie i Panowie,

oficjalnie ogłaszam, że kryzys zażegnany.

YOU MIGHT ALSO LIKE

0 Comments

Leave A Comment

Your email address will not be published.