" "

AGS Bike Extreme

AGS BIKE  został przygotowany dla najbardziej wymagających użytkowników jednośladów. Specjalna mieszanka został oparta na syntetycznych półproduktach z wysoko specjalistycznymi dodatkami. Produkt charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami, które pozwalają na płynną pracę napędu, ochronę przed rdzą i wymywaniem przez wodę. Olej do smarowania łańcucha rowerowego – AGS BIKE świetnie się sprawdza zarówno w mokrych, jak i suchych warunkach na bardzo długich dystansach“.

Jak jest w praktyce? Dopiero się rozkręcam, ale już mogę powiedzieć, że stosunkowo gęsty Ags Bike Extreme pomógł mi na jednym smarowaniu łańcucha zaliczyć sporo wiosennych przygód w górach. Moim zdaniem doskonale nadaje się na zmienną pogodę i cięższe przeprawy na gravelu / mtb.

Teraz przesiadłem się na Ags Bike i zaliczyłem 600 km na szosie.

Buteleczkę 50 ml zawsze zabieram do torby podsiodłowej, tak na wszelki wypadek. Nie mam jeszcze doświadczeń z konkurencyjnymi produktami, ale osiągnięty zasięg w ramach weekendowych wypadów, w różnych warunkach atmosferycznych, uważam za bardzo dobry. Osprzęt czysty, wszystko działa. Niczego więcej nie oczekuję.

Temat uważam za interesujący i rozwojowy, bo za chwilę premiera następnego produktu – gęstego AGS BIKE GREASE ! Projekt wart uwagi, zwłaszcza, że to polski koncept i lokalna produkcja. Mi oczywiście możecie nie wierzyć. Zapytajcie najlepszych w rowerowej branży. Sporo osób kręci już z Aerogrease!

Ruszył już sklep internetowy: https://aerogrease.com/sklep

0 Comments

Leave A Comment

Your email address will not be published.