We are culture science and a quest for design lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Rewild.pl

Powrót do natury – śpiwór Biopod DownWool Nature

Pisząc na łamach portalu Rewild.pl nieustannie zachęcam Was do wyjścia z domu i odkrywania na nowo otaczającej przyrody. Promuję także produkty outdoorowe, zwłaszcza te, wytwarzane z naturalnych materiałów i w poszanowaniu natury. Nie powinno więc dziwić, że dzisiejszym bohaterem jest śpiwór Biopod Downwool Nature firmy Grüezi Bag  

Poczynaniom firmy przyglądam się od kilku lat a Ich najnowsze “dziecko” powoduje szybsze bicie mojego serca. Śpiwór wykonano w 100% z naturalnych materiałów, popartych certyfikatami. To gwarancja dobrego i zdrowego snu. Doskonałe właściwości termiczne DownWoll, czyli mieszanki puchu i wełny w stosunku 70/30 pozwoliły na zrobienie  lekkiego, bardziej odpornego na wilgoć i pakownego śpiwora. Nie jest to śpiwór na zimowe, ekstremalne wypady ale w każdych innych warunkach sprawdzi się doskonale. Moim zdaniem to fantastyczny produkt, który spotka się z ogromnym uznaniem klientów. Regulowany kaptur i szerokość śpiwora, poszewka na poduszkę, praktyczna kieszeń wewnętrzna i zewnętrzna oraz opcjonalny grzejnik elektryczny dla największych zmarzluchów w połączeniu z naturalnymi materiałami, kolorystyką i wykończeniem to przepis na najlepszy śpiwór roku 2019!   

Produkt będzie dostępny w sprzedaży od lutego 2019. Zapraszam do Monachium, gdzie podczas nadchodzących targów ISPO, będzie można zobaczyć śpiwór na żywo. Cena producenta 399,99 EUR.  

 

  • Rozmiar : 215 x 80 x 50 cm (rekomendowany do max 185 cm wzrostu)
  • Waga: ok. 1 650 g 
  • Pokrowiec: Ø 19 x 35 cm
  • Pojemność opakowania: 10 litrów
  • Materiał: 100% bawełna, wypełnienie: 70% puch / 30% wełna – zawiera nietekstylne części pochodzenia zwierzęcego
  • Temperatura EN 23537-1: T Komfort: 6 ° C / T Granica: 1 ° C / D Ekstremalnie: -13 ° C
  • Biopod DownWool Nature można prać w pralce z puchowym detergentem w programie wełnianym

Leave a comment

You don't have permission to register