" Żeby kochać góry, nie trzeba ich koniecznie widzieć; jeśli kocha się istotę najdroższą, niekoniecznie musi się ja widzieć czy słyszeć, jak do nas mówi – wystarczy sama jej obecność. W górach jest podobnie – istnieją i to wystarcza. Colette Richard "

Kilka lat temu, po zatraceniu się w korporacyjnej pracy, postanowiłem coś zmienić dla własnego zdrowia i komfortu psychicznego. Powróciłem do mojej wielkiej górskiej pasji i spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Spowodowało to wiele nieprzespanych nocy, związanych z przeglądem posiadanego sprzętu, odzieży i butów. Wszystkie testy opisane na portalu rewild.pl są osobistym i niezależnym komentarzem, opisującym osobiste doświadczenia z własnym lub nieodpłatnie przekazanym do testów sprzętem outdoorowym.

Moje recenzje są żywymi. Oznacza to możliwość korekty -/+ w trakcie użytkowania produktu. Wierzę, że prawo do własnej opinii, w połączeniu z powyższą zasadą pozwolą ukazać każdy produkt takim, jaki jest i możliwie obiektywnie. Jeśli wystawiam 5 gwiazdek to nie należy doszukiwać się znamion tekstu sponsorowanego. Jest zwyczajnie świetny w gamie testowanych produktów lub bardzo dobry, chwilowo bez możliwości wprowadzenia metody porównawczej. Produkt z pięcioma gwiazdkami stanowi benchmark dla pozostałych produktów w danej kategorii do czasu pojawienia się produktu jeszcze wyżej ocenianego. 

Liczę, że recenzje pomogą w świadomym doborze ekwipunku. Miłej lektury!