" Tylko w ciemności możesz dostrzec gwiazdy-Martin Luter King "

Ale Draka!

Lesovik jest leaderem modułowych zestawów hamakowych. Bliższe mojemu sercu są rozwiązania zintegrowane, ale Lesovik nie przestaje zaskakiwać. Najnowszy hamak Draka z lekka wywraca mój świat, bo oto w ofercie tego polskiego producenta pojawia się hamak zintegrowany z moskitierą. Czy słowo zintegrowany jest słowem właściwym? Przeczytajcie recenzję.

DANE PODSTAWOWE:

wymiary 330 x 150 cm

udźwig    250 kg

materiały:

hamak: nylon ripstop

moskitiera: gęsto tkana siatka poliestrowa

zawieszenie: linka Dyneema

karabinki: aluminium

waga całego zestawu: 760 g

cena: 699 PLN

strona produktu: TU

SYSTEM ZAWIESZANIA

Wybierając hamak Draka, kupujecie produkt kompletny. W zestawie znajdziecie dwie taśmy do oplatania drzew, lekkie i wytrzymałe linki whoopie slings wraz z dwoma karabinkami z lekkiego aluminium oraz cięciwę. To kompletny system SMUK, który służy do szybkiego rozwieszenia hamaka i prostej regulacji. Jest bardzo lekki i sprawdzony we wcześniejszych konstrukcjach. Nie wymaga znajomości węzłów.

BUDOWA I JAKOŚĆ WYKONANIA

Tkanina hamaka to nylon w splocie ripstop – materiał odporny na uszkodzenia, lekki i oddychający. Jakość szycia jest na najwyższym poziomie. Szwy prowadzone są równo i starannie. Po okresie testów w terenie nie zauważyłem jakichkolwiek wad produktu. Materiał jest bardzo miły w dotyku. Jak dla mnie to następca sprawdzonego modelu Duch z wieloma usprawnieniami. Podstawową różnicą jest wydłużenie hamaka do 330 cm. Teraz nawet koszykarz wyśpi się w lesovikowym hamaku. Nowością są odciągi boczne, które powiększają sypialnię optycznie i lepiej ją układają. Największym zaskoczeniem jest moskitiera. Lesovik, w odpowiedzi na oczekiwania rynku, zespolił moskitierę z hamakiem. Oczywiście zrobił to po swojemu. Moskitiera jest rozpinana na całej długości po obu stronach hamaka i całkowicie wypinana!!! Draka jest doskonałym produktem dla miłośników modułowych oraz zintegrowanych rozwiązań. Draka łączy, a nie dzieli.

W zestawie znajdziecie organizer z pięcioma kieszeniami. Jest bardzo zmyślny i praktyczny. Śmiem nawet twierdzić, że to najlepszy organizer na polskim rynku. Lesovik zadbał o każdy detal, by poprawić komfort użytkowania. Całość sprawia, że to doskonały, świetnie przemyślany leśny apartament.

MODUŁOWOŚĆ

Hamak Draka to gotowe, zaawansowane rozwiązanie do biwakowania w terenie. W połączeniu z podpinką OTUL i dedykowanym tarpem Heksa tworzy całoroczny zestaw hamakowy.

KOMFORT

Hamak zapewnia bardzo komfortowy sen. Szalenie praktyczne kieszenie sprawiają, że wszystkie podręczne przedmioty są poukładane i na wyciągnięcie ręki. Hamak zintegrowany jest z moskitierą, ale jedno pociągnięcie zamków i otrzymujemy klasyczny, lesovikowy hamak… na sterydach.

CENA/JAKOŚĆ

Hamak Draka to gorąca nowość od Lesovika. W mojej opinii jest najlepszym hamakiem tego polskiego producenta. Łączy cechy sprawdzonego w boju modelu Duch z całą serią przemyślanych, nowych rozwiązań. Fakt, że cała seria sprzedała się już na etapie przedsprzedaży świadczy o tym, że właśnie na rynku pojawił się produkt wybitny. Mnie także przypadł do gustu. Za cenę 699 PLN otrzymujemy świetny hamak z bogatym wyposażeniem i systemem zawieszania.

Mocne strony produktu

  • made in Poland
  • wysoka jakość wykonania
  • powiększona powierzchnia
  • kompletny, zintegrowany hamak z odpinaną moskitierą
  • praktyczny, zaawansowany organizer na podręczne przedmioty

Słabe strony produktu

  • brak
  • System zawieszania
  • Budowa i jakość wykonania
  • Komfort
  • Cena/Jakość
5

Uzasadnienie

Ale Draka! Najlepszy hamak Lesovika już w sprzedaży. Duży, innowacyjny, komfortowy. W połączeniu z tarpem Heksa staje się hitem roku 2019! Kto wie, może to Twój docelowy zestaw do outdoorowej przygody?

YOU MIGHT ALSO LIKE

0 Comments

Leave A Comment

Your email address will not be published.